Budujemy baseny całoroczne w obiektach prywatnych oraz baseny hotelowe. Modernizujemy stare baseny wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki basenowej.

Budową basenów zajmujemy się od przeszło 18 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny murowane całoroczne w domach prywatnych, baseny hotelowe, basney w sanatoriach. Zbudowaliśmy dziesiątki basenów ogrodowych w różnych technologiach. Naszym obszarem działania jest Bydgoszcz i województwo Kujawsko-Pomorskie.

Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy certyfikaty i autoryzację dostawców i producentów techniki basenowej.

Budowa basenu

Realizując budowę basenu lub renowacji starego basenu wykorzystujemy nowoczesne technologie budowlane oraz technologie automatyki basenowej. Na etapie początkowym, projekt basenu oraz jego otoczenia wnikliwie omawiamy z inwestorem i dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań. Kładziemy duży nacisk na to aby efektem naszych prac był basen energooszczędny, nowoczesny i trwały.

Budujemy baseny, w którch kąpiel jest przyjemnością i świetnym sposobem na odprężenie. Eksploatacja basenu nie jest kosztowna, a użytkownik ma więcej wolnego czasu dla siebie i swojej rodziny.

Remont basenu

Po kilkunastu latach eksploatacji baseny całoroczne wymagają remontu. Modernizujemy stare obiekty basenowe i podnosimy ich standard. Wymieniamy uszkodzone urządzenia i poprawiamy instalacje hydrauliczne basenu. Stosujemy nowoczesne technologie budowlane oraz basenowe.