Budujemy baseny całoroczne w obiektach prywatnych oraz baseny hotelowe. Modernizujemy stare baseny wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki basenowej.

Budową basenów zajmujemy się od przeszło 18 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny murowane całoroczne w domach prywatnych, baseny hotelowe, baseny w sanatoriach i centrach odnowy biologicznej. Zbudowaliśmy dziesiątki basenów ogrodowych w różnych technologiach. Naszym obszarem działania jest Bydgoszcz i województwo Kujawsko-Pomorskie.

Każdy zlecony projekt wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Koordynujemy pracę ekip budowlanych, elektrycznych, instalatorów sanitarnych. Doradzamy przy tym jakie rozwiązania są optymalne z punktu widzenia obiektu basenowego. Posiadamy stosowne uprawnienia, certyfikaty i autoryzację dostawców i producentów techniki basenowej.

Budowa basenu

Każda budowa nowego basenu zaczyna się od dyskusji na temat funkcji jaką ma spełniać basen oraz ostatecznego wyglądu pomieszczenia wellness. Na tej podstawie dobieramy odpowiednią technologię w jakiej zostanie wykonany basen. Bez względu czy będzie to niecka żelbetowa wykładana mozaiką czy basen ze stali nierdzewnej - realizując budowę basenu wykorzystujemy nowoczesne technologie. Stosujemy materiały budowlane spełniające wymagania dla obiektów basenowych.

Na etapie początkowym, projekt basenu oraz jego otoczenia wnikliwie omawiamy z inwestorem i dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań. Kładziemy duży nacisk na to aby efektem naszych prac był basen energooszczędny, nowoczesny i trwały.

Oprócz warstwy inżynieryjnej i budowlanej, istotnym elementem z punktu widzenia inwestora jest dobór odpowiedniej automatyki basenowej. Sposób uzdatniania wody oraz zapewnienie wygodnej obsługi całego obiektu basenowego

Budujemy baseny, w którch kąpiel jest przyjemnością i świetnym sposobem na odprężenie. Eksploatacja basenu nie jest kosztowna, a użytkownik ma więcej wolnego czasu dla siebie i swojej rodziny.

Remont basenu

Po kilkunastu latach eksploatacji baseny całoroczne wymagają remontu. Być może są w nich przecieki, albo po prostu folia basenowa czy armatura nie wygląda już zbyt atrakcyjnie. Niektóre prace modernizacyjne mogą polegać na wypłyceniu basenu lub zmianie kształtu niecki basenowej. Przeprowadzimy modernizację i odnowimy wygląd każdego basenu.

Często modernizacja basenu polega na wymianie automatyki na nowoczesną i dostosowaną do dzisiejszych wymogów. Lepsza kontrola parametrów jakościowych wody oraz sterowanie podzespołami basenu to rzecz, na której zależy wielu naszym Klientom.

Modernizujemy stare obiekty basenowe i podnosimy ich standard. Wymieniamy uszkodzone urządzenia i poprawiamy instalacje hydrauliczne basenu. Stosujemy aktualnie obowiązujące standardy technologii budowlanych oraz basenowych.