Budujemy baseny kąpielowe zewnętrzne i wewnętrzne, prywatne oraz publiczne - kompleksowo, od A do Z. Modernizujemy również baseny istniejące wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki basenowej.

Budową basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny w sanatoriach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych a także dziesiątki basenów prywatnych. Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy certyfikaty i autoryzację dostawców i producentów techniki basenowej.

Budowa basenu

Realizując projekty budowy lub renowacji basenów wykorzystujemy nowoczesne technologie basenowe. Projekt basenu oraz jego otoczenia wnikliwie omawiamy z inwestorem i dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań i preferencji. Kładziemy duży nacisk na energooszczędne rozwiązania. Dzięki naszym staraniom powstają baseny, w którch kąpiel jest przyjemnością i świetnym sposobem na odprężenie. Eksploatacja basenu nie jest kosztowna, a użytkownik ma więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny.