Oto najnowszy trend w basenach. Niecki ze stali nierdzewnej to piękno, styl i wyjątkowy design. Ta wspaniała technologia budowy niecek otwiera nowe możliwości ciekawego i nowoczesnego projektowania basenów i pomieszczeń wellness. Konstrukcja jest lekka i wytrzymała co pozwala umieścić basen tam, gdzie tradycyjna technologia betonowa na to nie pozwala.

Konstrukcja basenu ze stali nierdzewnej zapewnia dobrą wytrzymałość, szybką instalację i dużą trwałości. W wielu miejscach otwiera nowe możliwości zagospodarowania pomieszczeń - np. w wanny spa (jacuzzi) w pomieszczeniach do których nie można wnieść tradycyjnej niecki akrylowej. Stosunkowo niewielka waga w porównaniu z technologią żelbetową daje możliwość instalacji basenu czy wanny spa także na dachach budynków.

Nasze baseny wykonane ze stali 316L przygotowujemy do użytkowania tak, że nie występują na nich plamy i przebarwienia spowodowane rdzą co jest częstym problemem w niedbale wykonanych instalacjach. Konstrukcja naszych niecek jest stabilna, a spawy odpowiednio zabezpieczone. Utrzymanie basenu w czystości i dobrej kondycji jest łatwe i nie wymaga zbyt wielu czynności serwisowych.


Zalety basenów ze stali nierdzewnej

  • szczelna i zwarta konstrukcja niecki
  • nowoczesny design
  • łatwość w utrzymaniu czystości niecki - gładkie ściany
  • niska waga konstrukcyjna basenu - możliwa instalacja np. na dachu albo lekkim stropie
  • instalacja w miejscach gdzie inne technologie są niedostępne - np. w pomieszczeniach piwnicznych
  • możliwość dowolnego kształtu i wielkości niecki basenu
  • krótszy czas montażu w porównaniu z basenem betonowym

Dlaczego warto zlecić nam budowę basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Budową basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele obiektów prywatnych i hotelowych. W naszym portfolio znajdują się baseny o wysokim standardzie, a wśród nich również i baseny ekskluzywne. Gwarantujemy stworzenie obiektu na wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

Usługi na wysokim poziomie

Każdą budowę realizujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności wykonania. Kierujemy się zarówno wygodą jaki i bezpieczeństwem użytkownika. Wyposażamy baseny w pełną automatykę urządzeń uzdatniająych wodę oraz na życzenie inwestora również urządzeń podnoszących walory rekreacyjne lub zdrowotne basenu.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z doskonałych urządzeń sprawdzonych i uznanych firm produkujących na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy wieloletnie użytkowanie i ciągły serwis pogwarancyjny.