Bayrol PoolManager Analyt

Bayrol PoolManager

PoolManager® 5 generacji to prawdziwy system zarządzania basenem. Wykonuje nie tylko automatyczną pielęgnację wody poprzez ciągły pomiar, kontrolę i dozowanie oraz ale także kontroluje różne elementy instalacji basenu, takie jak. ogrzewanie, pracę pompy obiegowej, oświetlenie, atrakcje wodne itp.

PoolManager może pracować na basenie prywatnym i wtedy wyposażony jest w standardowe moduły pomiaru pH, Redox i temperatury.

Bayrol Analyt to szczególna wersja opisywanego urządzenia dedykowana do zastosowań na basenach publicznych. Wyposażona jest dodatkowo w moduł pomiaru chloru wolnego, a pompy dozujące nie są fizycznie umieszczone w obudowie.

Precyzyjny pomiar parametrów wody

Bardzo dokładny pomiar parametrów wody basenowej jest niewątpliwie istotną cechą tej stacji dozującej. Czułe sondy pomiarowe odczytują chwilowe wartości wody i na tej podstawie komputer oblicza niezbędne dawki dozowania. Cały proces pomiaru wody rejestrowany jest w dzienniku zdarzeń. Pozwala to na wsteczną analizę parametrów wody.

Basenowy menadżer

Oprócz precyzyjnego i niezawodnego uzdatniania wody w basenie, PoolManager® jest w stanie kontrolować różne inne funkcje basenu, takie jak pompa filtrująca, automatyczna pokrywa, ogrzewanie basenu lub ataki wodne, dzięki elastycznym opcjom programowania. Reflektory podwodne i oświetlenie ogrodowe można również przełączać za pomocą PoolManager®.

Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości umożliwia łatwe odczytywanie ważnych informacji, a także szybką i intuicyjną nawigację po funkcjach menu.

Po podłączeniu do Internetu, PoolManager® jest dostępny z dowolnego urządzenia (komputera, smartfona, tabletu).

Dzięki swojej funkcjonalności PoolManager® oferuje możliwość aktywnego przyczyniania się do ochrony środowiska. Umożliwia sterowanie czasowe tradycyjnymi pompami. zarządzanie pompami obiegowymi ze zmienną ilością obrotów, aktywne sterowanie ogrzewaniem solarnym lub wykorzystanie energooszczędnej funkcji „power down”.

PoolManager Chlor - Pool Manager Aktywny Tlen

Dostępny w wersji z chlorem (redox), bromem (redox) i aktywnym tlenem. Opracowany i wyprodukowany w Niemczech.

Uwaga: Instalacja i uruchomienie PoolManager musi być przeprowadzone przez przeszkolonego profesjonalnego instalatora! Prowadzimy serwisy stacji typu PoolManager, Analyt na terenie Polski północnej.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

Zastosowanie:
 • kontrola parametrów wody basenowej
 • regulacja i sterowanie podzespołami basenu
 • możliwość kontroli zdalnej poprzez sieć Internet
 • możliwość podpięcia do instalacji domu inteligentnego
 • Bayrol Analyt - pływalnie oraz baseny publiczne, baseny hotelowe i wanny z hydromasażem
 • możliwość dozowania aktywnego tlenu na obiektach prywatnych
Wybrane dane techniczne:
 • Wielkości pomiarowe: pH, redoks, chlor wolny i temperatura
 • Sposób obsługi: 7-calowy (17,8 cm) ekran dotykowy VGA TFT z podświetleniem LED, prosta i intuicyjna obsługa, 5 klawiszy skrótów, funkcje pomocy kontekstowej
 • Sterowanie: Wbudowany serwer sieciowy i graficzny interfejs użytkownika z dostępem zdalnym, sześć wyjść przełączających do sterowania urządzeniami basenowymi (ogrzewanie, oświetlenie, pompa filtrująca, roleta itp.), cztery uniwersalne wejścia przełączające bezpotencjałowe, 3 sloty na 4 opcjonalne wyjścia przełączające
 • Bezpieczeństwo: Przepływomierz w naczyniu przepływowym. pomiar poziomu w pojemnikach z chemią, alarm w przypadku przekroczenia wartości progowych, alarm czasu dozowania, powiadomienia emailem
 • Wymiary: 715 x 495 x 125 mm
AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

O firmie Bayrol

Firma Bayrol to najwyższej jakości produkty chemii basenowej. Od 1955 firma skupiła się na tworzeniu produktów do zastosowań w basenach prywatnych oraz publicznych. W ofercie są zarówno środki do uzdatniania wody jak i środki czystości.Quality Made in Europe - firma jest pionierem w dziedzinie produktów basenowych. Posiada laboratoria, w których udoskonala się istniejące produkty oraz tworzy nowe. W produkcji używane są najlepsze komponenty dzięki czemu finalny produkt daje tak dobre rezultaty w wodzie basenowej.