Badutronic

Badutronic - automatyczny zawór 6-drogowy

BADUTRONIC 93V4 jest urządzeniem do w pełni zautomatyzowanej obsługi filtra basenowego. Użytkownik nie musi dzięki niemu pamiętać o regularnym wykonywaniu płukania filtra basenowego, gdyż urządzenie wykonuje to samoczynnie według ustalonego harmonogramu.

BADUTRONIC może pracować samodzielnie z urządzeniem filtrującym (filtr + pompa) lub w kombinacji ze sterownikami basenowymi (który steruje temperaturą basenu, czasem filtracji, itp.).
Dokładny czas i częstotliwość procesu płukania filtra nastawia się poprzez cyfrowy programator czasowy. Mikroprocesor wbudowany w urządzenie steruje cyklem płukania wstecznego filtra i układania złoża. Automatycznie dokonuje wyłączenia pompy i zmiany pozycji zaworu 6-drogowego.
Cyfrowy programator czasowy posiada rezerwę chodu. Krótka przerwa w zasilaniu prądem nie powoduje natychmiastowego skasowania ustawionych programów.

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

Speck Pumpen

Speck Pumpen jest największym w Europie producentem pomp basenowych. Firma powstała w 1909 roku w Nimeczech. Od 1964 roku gama produktów wytwarzanych przez Speck została poszerzona o pompy do basenów kąpielowych, a od lat 90-tych także o inne urządzenia techniki basenowej.