Dolphin Supreme M5

Dolphin Supreme M5 - automatyczny odkurzacz basenowy

Odkurzacz basenowy Dolphin Supreme M5 jest najbardziej zaawansowanym technicznie odkurzaczem basenowym z serii Supreme. Wprowadzony do sprzedaży w 2011 roku uznawany jest za najlepsze w swojej klasie urządzenie do czyszczenia basenów prywatnych.

Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno, a także czyści ściany i linię wodną basenu usuwając gromadzące się na niej zanieczyszczenia.
Odkurzacz posiada nowy uniwersalny zasilacz współpracujący z łatwym w obsłudze pilotem zdalnego sterowania. Zapełnienie wkładów filtracyjnych sygnalizowane jest kontrolką na zasilaczu wskazującą na konieczność ich wyczyszczenia. Pilot umożliwia wybór trybu pracy automatycznej lub ręcznej. W trybie ręcznym użytkownik możne skierować odkurzacz w miejsce wymagające dodatkowego czyszczenia.
Supreme M5 standardowo posiada dodatkową obrotową szczotkę umieszczoną od spodu obudowy, która "podmiata" zanieczyszczenia przyklejone do powierzchni dna i ścian i tym samym zdecydowanie poprawia efekt czyszczenia basenów.
Supreme M5 jako jeden z niewielu odkurzaczy posiada ruchome pokrywy górne umożliwiające wygodne i szybkie wyjmowanie wkładów filtracyjnych w celu ich wyczyszczenia. Zanieczyszczenia zbierane są na jednym z dwóch dostępnych od góry wkładów filtracyjnych.

Supreme M5 został wyposażony w mikroprocesorowy układ sterowania i samodiagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).
Odkurzacz posiada umiejętność samoprogramowania cyklu pracy zapewniającą efektywny proces czyszczenia i odkurzania mimo różnych przeszkód znajdujących się w basenie jak słupy, drabinki czy schody. Odkurzacz jest wyposażony w wózek do wygodnego transportu i przechowywania, a przewód zasilający posiada obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu.

Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej.

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

Maytronics

Nowa seria odkurzaczy basenowych Dolphin wprowadzona przez firmę Maytronics. Wszystkie modele charakteryzują się zaprojektowaną od nowa obudową, udoskonalonymi modułami jezdnymi oraz oprogramowaniem skanującym dno basenu. Od roku 2014 seryjnie stosowany jest zaawansowany moduł żyroskopowego sterowania pod wodą.