Hugo lahme Essence

Hugo Lahme Essence - przeciwprąd najwyższej klasy

Przeciwprąd Essence jest najnowszym urządzeniem wytwarzającym sztuczny nurt w basenie. Należy do linii urządzeń FitStar. To z pewnością jeden z ciekawiej wyglądających przeciwprądów i bezsprzecznie jeden z najlepszych działających!

Przy pierwszym spojrzeniu w oczy rzuca się nowy styl i design. Przedni panel przeciwprądu - czyli to co widoczne jest w basenie - wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej V4A połączonej ze specjalnym tworzywem sztucznym. Dwie dysze wylotowe spowodują szerszy strumień płynącej wody.

Element wbudowany w ścianę basenu wykonany jest z wytrzymałego na chemię basenową brązu. Jest to rozwiązanie charakterystyczne dla firmy Hugo Lahme i znane z poprzednich urządzeń jak chociażby seria Taifun.

Pompa to jednostka znana również z poprzednich modeli. Cicha i wydajna, 3-fazowa pompa o wydajności 63 m3/h zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

Hugo Lahme

Marka Fitstar należy do firmy Hugo Lahme - niemieckiego producenta wysokiej jakości armatury basenowej i fontannowej wykonanej z brązu oraz stali nierdzewnej.