bayrol website logo

Firma Bayrol zmieniła swoje logo oraz kolorystykę opakowań.

Firma Bayrol jest najbardziej znanym producentem chemii basenowej w Europie. W połowie 2014 roku przeprowadziła lifting swojego znaku firmowego.

bayrol logo

Zmienione została nie tylko logo, które teraz jest "lżejsze" w odbiorze, ale także kolorystyka strony internetowej, materiałów reklamowych oraz opakowań produktów. Zmianie uległy wszystkie materiały drukowane.

Sztandarowe produkty Bayrola jak Desalgine czy Chloriklar kupimy w Hiszpanii, Niemczech, Polsce czy nawet w Szwecji. Firma stopniowo wprowadza na rynek nowe opakowania w całej Europie, które będą zgodne z aktualnym wzorem.

Podkreślić trzeba, że wprowadzając nowocześniejszą grafikę firma Bayrol chce jeszcze bardziej zaznaczyć swoją wysoką pozycję na rynku. Produkty przeznaczone głównie dla właścicieli basenów prywatnych, gdzie wysoka jakość produktu ma zasadnicze znaczenie, muszą także dobrze wyglądać!

Klienci kojarzą środki Bayrola przede wszystkim z wyjątkową jakością oraz tym, że produkty wytwarzane są na terenie Unii Europejskiej.

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

O firmie Bayrol

Firma Bayrol to najwyższej jakości produkty chemii basenowej. Od 1955 firma skupiła się na tworzeniu produktów do zastosowań w basenach prywatnych oraz publicznych. W ofercie są zarówno środki do uzdatniania wody jak i środki czystości.Quality Made in Europe - firma jest pionierem w dziedzinie produktów basenowych. Posiada laboratoria, w których udoskonala się istniejące produkty oraz tworzy nowe. W produkcji używane są najlepsze komponenty dzięki czemu finalny produkt daje tak dobre rezultaty w wodzie basenowej.