bayrol poolrelax

Bayrol Pool Relax 2018

Najnowsze wydanie znanej i niezawodnej stacji dozującej do basenów prywatnych.

Urządzenie wyposażone zostało ciekłokrystaliczny ekran na którym wyświetlane są najważniejsze parametry jakie mierzy stacja dozujaca. Ekran jest dotykowy zatem poruszanie się po menu i ustawianie parametrów jest o wiele łatwiejsze i naprawdę intuicyjne!

Bayrol Pool Relax przeznaczony jest do uzdatniana wody basenach prywatnych o objętości do 150 m3
Stacja bardzo dokładnie mierzy i reguluje odczyn pH oraz dozuje chlor za pomocą wbudowanych, solidnych pomp dozujących. Użytkownik może cieszyć się czystą i prawidłowo utrzymaną wodą w basenie!

Opis techniczny:
Stacja PoolRelax Tlen wyposażona jest w proporcjonalny regulator, który steruje pompą perystaltyczną korektora pH za pomocą długości impulsów dozujących czyli poprzez zmianę czasu włączenia pompy.
Menu stacji umożliwia ustawienie odpowiedniej wartości zadanej dla pH, oraz wartości Redox. Ponadto istnieje możliwość sterowania czasowego pompą fitra. Dla wszystkich parametrów mamy możliwość definiowania alarmów wartości pomiarowych (górny/dolny), czasu dozowania oraz wielu innych parametrów koniecznych do zapewnienia precyzyjnego i niezawodnego dozowania.

Wydajność pompy perystaltycznej dla korektora pH oraz chloru to 1,5 l/h (przy 1 barze). Obie pompy mają solidną konstrukcję i są długowieczne.
Dla każdej pompy możemy ustawić współczynnik proporcjonalności tak aby precyzyjnie dostosować prędkość dozowania do wielkości basenu i panujących w nim warunków.
Stacje PoolRelax mają kompaktową konstrukcję o niewielkich rozmiarach umożliwiającą montaż w bardzo małych pomieszczeniach. Elementy składowe stacji zakryte są osłoną zabezpieczającą przed zabrudzeniem i przypadkowym uszkodzeniem.Wykonane z akrylu naczynie pomiarowe wraz z upływem czasu nie pęka. Umożliwia kontrolę stanu elektrod i wzrokową ocenę zabrudzenia.
Urządzenie PoolRelax wyposażone jest w duży ekran LCD, który wraz z logiczną strukturą menu w języku polskim zapewnia prostą i intuicyjną obsługę. Wszystkie wskazania oraz komunikaty są przedstawiane na wyświetlaczu w przejrzysty sposób.

bayrol poolrelax

Procesor stacji zapisuje w dzienniku wraz z datą i czasem wszystkie istotne zdarzenia, jak włączenie/wyłączenie, kalibracje, alarmy, zmiany parametrów czy resety. Dzięki temu możliwa jest analiza przebiegu pracy instalacji basenowej i występujących nieprawidłowości.
Stacja wyposażona jest w precyzyjny układ pomiarowy z elektrodą pomiarową pH, elektrodą Redox i opcjonalnie czujnikiem temperatury.

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

O firmie Bayrol

Firma Bayrol to najwyższej jakości produkty chemii basenowej. Od 1955 firma skupiła się na tworzeniu produktów do zastosowań w basenach prywatnych oraz publicznych. W ofercie są zarówno środki do uzdatniania wody jak i środki czystości.Quality Made in Europe - firma jest pionierem w dziedzinie produktów basenowych. Posiada laboratoria, w których udoskonala się istniejące produkty oraz tworzy nowe. W produkcji używane są najlepsze komponenty dzięki czemu finalny produkt daje tak dobre rezultaty w wodzie basenowej.