Bayrol Varitab

Varitab - wielofunkcyjny chlor

Varitab to innowacyjny produkt firmy Bayrol. Wielofazowe tabletki chlorowe wspomagające proces uzdatniania wody basenowej.
Po raz pierwszy zdecydowano się połączyć w jednej tabletce - długotrwałą dezynfekcję z szybkim chlorem, koagulantem, stabilizatorem twardości i opatentowanym składnikiem polepszającym pracę filtra piaskowego.

Niebieska część tabletki rozpuszcza się po wrzuceniu do skimmera wciągu 10 minut. Uwalniane są z niej składniki powodujące szybką dezynfekcję i zwalczanie bakterii w filtrze. Częstym przypadkiem jest narastające zabrudzenie filtra, które może być podstawową przyczyną pogorszenia jakości wody. To jest miejsce, w które "uderza" niebieska faza tabletki i intensywnie je dezynfekuje.

Biała częśc tabletki VariTab rozpuszcza się bardzo powoli i skutecznie uzdatnia wodę w ciągu następnych 7 - 10 dni. W białej części oprócz chloru zawarty jest także koagulant, który przyczynia się do znacznej poprawy efektywności filtrowania. Stabilizator twardości zapobiega natomiast narastaniu kamienia i tworzenia się białych osadów na ścianach basenu.

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

O firmie Bayrol

Firma Bayrol to najwyższej jakości produkty chemii basenowej. Od 1955 firma skupiła się na tworzeniu produktów do zastosowań w basenach prywatnych oraz publicznych. W ofercie są zarówno środki do uzdatniania wody jak i środki czystości.Quality Made in Europe - firma jest pionierem w dziedzinie produktów basenowych. Posiada laboratoria, w których udoskonala się istniejące produkty oraz tworzy nowe. W produkcji używane są najlepsze komponenty dzięki czemu finalny produkt daje tak dobre rezultaty w wodzie basenowej.