VitaLight Power Led

VitaLight Power LED 2.0

W tym roku zostało zaprezentowane nowe oświetlenie podwodne marki VitaLight. POWER LED 2.0 to jeszcze wydajniejsze oświetlenie, a co za tym idzie bardziej energooszczędne. Ze względu na wysoką jakość oraz trwałość produkty skierowane są do sektora obiektów publicznych takich jak pływalnie i hotele oraz wymagających inwestorów prywatnych.

Seria lamp POWER LED 2.0 bazuje na nowym typie zasilaczy i sterowników. Pracuje na wyższym napięciu - 24V zamiast poprzednich 12V. Dzięki temu rozwiązaniu firma osiągnęła znacznie lepszą wydajność swoich źródeł światła. Przy podobnej mocy istotnie wzrósł strumień świetlny.
Zastosowanie najnowszych rozwiązań z dziedziny LED umożliwiło uzyskanie bardziej żywych barw oraz większego strumienia świetlnego w lampach RGB.
Każda z opraw dostępna jest w co najmniej trzech wersjach:

  • światło białe zimne (6000K)
  • światło białe ciepłe (3000K)
  • światło o różnych barwach (RGB)

Zmianie uległa forma lamp w porównaniu z pierwotną wersją 12V. Klosze i oprawy lamp są mniejsze, a co za tym idzie także i nieco tańsze w zakupie!

AktualnościPowrót do wszystkich wiadomości
LosowoNastępna wiadomość

Hugo Lahme

Marka VitaLight należy do firmy Hugo Lahme - niemieckiego producenta wysokiej jakości armatury basenowej i fontannowej wykonanej z brązu oraz stali nierdzewnej.