Bogaty świat zapachów dedykowany do stosowania w saunie i łaźni parowej, dzięki któremu każdy pobyt stanie się niezapomniany przeżyciem. W naszej ofercie znajduje się ponad 60 różnych aromatów firmy LACOFORM i InSparation.

Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych, pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową. Połączenie temperatury, odpowiedniej wilgotności wraz z dobroczynnymi właściwościami olejków eterycznych, sprawia że pobyt w saunie, to nie tylko ekscytujące doznanie, ale przede wszystkim zdrowotne oddziaływanie na nasz organizm.

Koncentraty ze względu na swoją konsystencję i gęstość przeznaczone są do stosowania w różnych urządzeniach:

  • sauna sucha
  • sauna parowa - łaźnia parowa
  • wanna spa
  • spa i jacuzzi

Seanse aromaterapii w saunie, łaźni parowej czy jacuzzi są zabiegami terapeutycznymi, odprężającymi, relaksującymi, pomagającymi usuwać napięcia nerwowe. Być może tego właśnie potrzebujesz!

Podczas seansów aromaterapii w jacuzzi, olejki eteryczne są rozpuszczane w wodzie, co pozwala na ich dyfuzję i uwalnianie intensywnych aromatów. Osoby korzystające z jacuzzi mogą cieszyć się relaksującym i terapeutycznym działaniem olejków eterycznych, a także korzyściami wynikającymi z kąpieli w gorącej wodzie, takimi jak rozluźnienie mięśni, zmniejszenie napięcia i redukcja stresu. Olejki zapachowe do spa w naszym Sklepie on-line.

Aromaterapia to forma terapii z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych, które pobudzają nasze zmysły i mają wpływ na naszą psychikę i fizjologię. Olejki te mogą działać relaksująco, uspokajająco, przeciwbólowo, rozluźniająco lub pobudzająco, w zależności od składu i rodzaju. Aromaterapia w saunie to połączenie korzyści z ciepłoty i pary z aromatycznymi olejkami eterycznymi, które wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Olejki eteryczne do sauny w naszym Sklepie on-line.