Akcesoria do SPA

Akcesoria do ogrodowych wanien spa i środki do prawidłowego utrzymania wanien spa i ogrodowych jacuzzi. Hydromasaż w ciepłej, perlącej wodzie ma silnie odprężające działanie i pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie. Pod względem prawidłowego utrzymania wody musimy pamiętać, że wysoka temperatura wody sprzyja rozwojowi bakterii. Specyficzne warunki jakie panują w ogrodowym spa wymagają stosowania środków o dużej skuteczności. Chemia do spa musi redukować wszelkie zagrożenia jakie mogą pojawić się od bakterii czy wirusów.

Aby w pełni cieszyć się relaksem w domowym spa, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria zwiększające wygodę i funkcjonalność. Przydatne będą wodoszczelne głośniki Bluetooth do słuchania muzyki podczas kąpieli oraz stoliki i uchwyty umożliwiające bezpieczne picie i jedzenie w wannie. Niezbędne są też szklanki i kieliszki nietłukące, które nie stłuką się w razie upadku. Schody z antypoślizgową powierzchnią przydadzą się, aby podnieść bezpieczeństwo. Efekty zabiegów wspomogą aromatyczne olejki i sole do kąpieli. Dobrze dobrane akcesoria do spa sprawią, że czas w domowym spa będzie jeszcze przyjemniejszy.

sklep w Bydgoszczy

Chemia do spa

Nasz sklep w Bydgoszczy całorocznie oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych do pielęgnacji i utrzymania wanien SPA różnych marek – m.in. Jacuzzi, HotSpring, Wellis czy USSPA. Posiadamy wszystkie niezbędne środki chemiczne gwarantujące higienę, czystość i komfort korzystania z domowego spa.

Dobieramy chemię do spa indywidualnie do potrzeb każdego klienta, typu posiadanego urządzenia i parametrów wody. Podpowiadamy jakie produkty będą odpowiednie, jak często je stosować i w jakich dawkach. Nasz personel chętnie udzieli fachowych porad dotyczących prawidłowego uzdatniania wody w ogrodowym hot tubie.

Zawsze można u nas liczyć na profesjonalną obsługę i rzetelną wiedzę na temat utrzymania domowych wanien hydromasażowych. Zapraszamy do sklepu po kompleksowe wyposażenie SPA w niezbędną chemię do jacuzzi oraz akcesoria zwiększające komfort kąpieli. Sprzedajemy produkty marek SpaTime oraz HTH SPA.

SpaTime jest marką najwyższej jakości produktów do pielęgnacji wody w wannach spa, whirlpool, jacuzzi. Marka została stworzona przez firmę Bayrol. Seria obejmuje pełną gamę produktów do pielęgnacji wody w wannach spa i wannach z hydromasażem, do utrzymania, czyszczenia wanien spa.

To co szczególnie wyróżnia serię SpaTime to kompletność oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem wanny jacuzzi. Otrzymujemy wszystkie produkty do prawidłowej pielęgnacji wody – łagodna dezynfekcja przed każdym użyciem, oraz wzmocniona dezynfekcja chlorem raz w tygodniu; regulacja ph; czyszczenie wanny, czyszczenie orurowania i urządzeń wewnątrz, zapobieganie powstawaniu kamienia w urządzeniu i prawidłowe utrzymanie układu filtrującego przez długi czas.

Jakość produktów jest chwalona przez naszych klientów. Nic dziwnego, skoro środki SpaTime produkowane są przez niemiecką firmę Bayrol, która znana jest z wysokiej jakości chemii! Skuteczność środków do wanien spa widać już po pierwszym użyciu zaraz po napełnieniu wanny świeżą wodą. Woda jest krystaliczna i pozbawiona przykrych zapachów.

Akcesoria do spa sklep internetowy

Kupuj akcesoria do spa oraz chemię do spa w sklepach internetowych, które posiadają autoryzację producenta. Będziesz mieć pewność, że nabywasz produkty sprawdzone, posiadające stosowne certyfikaty i instrukcję w języku polskim. Polecamy zakupy w sklepie internetowym, który prowadzimy od 20 lat! Znajdziesz w nim wiele ciekawych akcesoriów do swojego minibasenu lub wanny spa.

sklep w Bydgoszczy

Zapachy do jacuzzi i do sauny

Seanse aromaterapii w saunie, łaźni parowej czy jacuzzi są zabiegami terapeutycznymi, odprężającymi, relaksującymi, pomagającymi usuwać napięcia nerwowe. Być może tego właśnie potrzebujesz!

Podczas seansów aromaterapii w jacuzzi, olejki eteryczne są rozpuszczane w wodzie, co pozwala na ich dyfuzję i uwalnianie intensywnych aromatów. Osoby korzystające z jacuzzi mogą cieszyć się relaksującym i terapeutycznym działaniem olejków eterycznych, a także korzyściami wynikającymi z kąpieli w gorącej wodzie, takimi jak rozluźnienie mięśni, zmniejszenie napięcia i redukcja stresu. Olejki zapachowe do spa w naszym Sklepie on-line.

Aromaterapia to forma terapii z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych, które pobudzają nasze zmysły i mają wpływ na naszą psychikę i fizjologię. Olejki te mogą działać relaksująco, uspokajająco, przeciwbólowo, rozluźniająco lub pobudzająco, w zależności od składu i rodzaju. Aromaterapia w saunie to połączenie korzyści z ciepłoty i pary z aromatycznymi olejkami eterycznymi, które wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie.

Wszystkie powyższe produkty dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 137