Jacuzzi

Jacuzzi to najbardziej znany producent wanien SPA na całym świecie. Firma zajmuje czołową pozycję na rynku sprzedaży wanien z hydromasażem. Założyciele firmy Jacuzzi wymyślili i opatentowali w latach 70-tych pierwszą na świecie wannę z hydromasażem. Od tego momentu słowo jacuzzi stało się synonimem wanny lub mini-basenu o charakterystycznym kształcie, wypełnionym ciepłą wodą i używanym w hydroterapii dla odprężenia ciała i umysłu.

Gorąca kąpiel w wannie SPA skutecznie rozładuje napięcie ciała i umysłu, pomoże zrelaksować się mięśniom, a nawet złagodzi ból. Hydroterapia to nie tylko relaks dla ciała, ale także odprężenie dla naszego umysłu!

Ogrodowe wanny spa zaprojektowane są do użytku całorocznego. Mają dostateczną izolację oraz przykrycie termiczne od góry. Mogą stać i pracować w ogrodzie w miesiącach zimowych bez konieczności wyłączania. Mogą stać również na tarasie czy w ogrodzie zimowym.

nowe logo Jacuzzi

Salon Jacuzzi Bydgoszcz

Możesz kupić legendarne hot tub w naszym salonie w Bydgoszczy. Posiadamy na wystawie kilka modeli. Doradzimy w wyborze luksusowego Jacuzzi.

Warto zobaczyć u nas jakie nowości może zaoferować branża wellness. Możemy zaproponować ogrodowe wanny spa, ogrodowe swim spa (czyli mini baseny) oraz sauny. Przyjdź do nas i zobacz co zyskasz kupując markową wannę Jacuzzi do ogrodu. Umów się na prezentację oraz na wet test!

Oferta firmy to ponad 50 modeli wanien oraz swim-spa. Są serie klasyczne oraz designerskie. Możesz zamówić spa ogrodowe albo spa do użytku hotelowego. Wszystkie produkty tej marki charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Zobacz jak wygląda dobrej klasy jacuzzispa ogrodowe !

Ogrodowe wanny SPA

Ogrodowe wanny spa sprzedawane są w Bydgoszczy w naszym sklepie na ul. Nakielskiej. Oprócz wystawy wanien firmy Jacuzzi można kupić na miejscu wszelkie akcesoria do utrzymania jacuzzi. 

Ogrodowe wanny spa zaprojektowane są do użytku całorocznego. Mają dostateczną izolację oraz przykrycie termiczne od góry. Mogą stać i pracować w ogrodzie w miesiącach zimowych bez konieczności wyłączania. Mogą stać również na tarasie czy w ogrodzie zimowym. Produkty, które oferujemy mają świetną izolację termiczną oraz wyposażone są w pokrywę z trwałego materiału.

Wanny spa różnią się od łazienkowych wanien z hydromasażem tym, że raz napuszczona woda jest podgrzewana do ustalonej temperatury i stale filtrowana. System filtracji zapewnia wodzie odpowiednią czystość. W układzie pracują dodatkowe urządzenia wspomagające dezynfekcję. Woda dezynfekowana jest przez lampę UV oraz delikatnie ozonowana.

Zalety wanny spa

 1. Pozytywne rozpoczęcie dnia

  Co może być lepszego od porannej odprężającej kąpieli w Twojej nowej wannie SPA? W połączeniu z filiżanką kawy - będziesz miał dużo energii na cały dzień!

 2. Przyjemne rozluźnienie

  Twoje ciało szybko rozluźni napięte mięśnie w wodzie o temperaturze 35 st. C. Hydromasaż specjalnymi dyszami wodnymi ukoi ból bolących stawów i mięśni. Nabierzesz więcej ochoty do życia!

 3. Więcej czasu dla rodziny

  Regularna kąpiel z członkami swojej rodziny sprawi, że będziecie mieli więcej czasu, aby wspólnie się śmiać. Wspólna kąpiel w wannie z hydromasażem to możliwość lepszej komunikacji ze swoimi dziećmi. Badania dowodzą, że dzieci, które spędzają dużo czasu ze swoimi rodzicami mają lepsze wyniki w nauce.

 4. Lepszy sen

  Odprężająca kąpiel w wannie polepszy jakość Twojego snu. Koniec z bezsennością i płytkim snem. Regularne korzystanie ze SPA polepszy Twój nastrój oraz wewnętrzną równowagę psychiczną.

 5. Własna oaza spokoju

  Ile razy rezygnowaliśmy z wyjazdu na pobliski basen publiczny czy saunę bo nie chcieliśmy tracić naszego wolnego czasu w samochodzie stojąc w korkach? A może po prostu zniechęca nas szatnia publiczna i konieczność przeciskania się pomiędzy szafkami? Mając własną wannę SPA będziesz z niej korzystać gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota !

Dlaczego warto wybrać markę Jacuzzi

Produkty marki Jacuzzi od lat cieszą się niezmienną renomą i uznaniem konsumentów na całym świecie, a ich zalety są niepodważalne. Przede wszystkim, Jacuzzi to synonim doskonałego komfortu i luksusu. Ich produkty zapewniają relaks i odprężenie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak zaawansowane systemy hydromasażu, ergonomiczny design i wysokiej jakości materiały.

Jacuzzi dba również o ekologię i efektywność energetyczną swoich produktów, co przekłada się na oszczędność energii i kosztów eksploatacji. Ponadto, marka ta kładzie duży nacisk na izolację termiczną, co pozwala utrzymywać wodę w idealnej temperaturze, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Innowacyjność i ciągłe doskonalenie sprawiają, że produkty Jacuzzi są łatwe w obsłudze i odporne na upływ czasu. Marka ta oferuje również szeroki wybór produktów, począwszy od klasycznych jacuzzi po nowoczesne spa ogrodowe. Wszystko to sprawia, że Jacuzzi to nie tylko marka, to sposób na poprawę jakości życia i codzienny relaks.