Baseny betonowe wykładane mozaiką są doskonałym rozwiązaniem dla ekskluzywnych basenów wewnętrznych. Technologia ta pozwala na stworzenie bardzo trwałej niecki o dowolnym kształcie i głębokości.

Baseny betonowe dają duże możliwości wykończenia powierzchni. Najczęściej stosowana jest mozaika basenowa, albo płytki basenowe. Baseny wykładane mozaiką charakteryzują się prestiżowym wyglądem i są bardzo eleganckie. Przy wyborze materiału do wykończenia basenu istnieje możliwość zastosowania płytek lub mozaiki w dowolnych kolorach i wzorach.

Baseny betonowe wykonuje się w oparciu o technologię zbrojonego betonu. Żelbetowe niecki basenu są trwałe i szczelne. Umożliwiają budowę basenu w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dlatego chętnie wybierane są w hotelach i pensjonatach, gdzie design basenu odgrywa kluczową rolę.

Baseny betonowe wykładane mozaiką mają wysoką trwałość. Powierzchnia takiego basenu wytrzyma bez prac remontowych co najmniej 25 lat.


Zalety basenów murowanych - betonowych

  • dowolność kształtu niecki
  • miły i ciepły wygląd dzięki możliwości stosowania mozaiki basenowej
  • duża trwałość konstrukcji betonowej
  • stosunkowo niedroga technologia dająca możliwości ciekawej adaptacji pomieszczeń
  • możliwość renowacji i zmiany wystroju po kilkuletnim okresie eksploatacji
  • duża różnorodność materiałów wykończeniowych dostępnych na rynku - mozaika basenowa, płytki basenowe

Dlaczego warto zlecić nam budowę basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Budową basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele obiektów prywatnych i hotelowych. W naszym portfolio znajdują się baseny o wysokim standardzie, a wśród nich również i baseny ekskluzywne. Gwarantujemy stworzenie obiektu na wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

Usługi na wysokim poziomie

Każdą budowę realizujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności wykonania. Kierujemy się zarówno wygodą jaki i bezpieczeństwem użytkownika. Wyposażamy baseny w pełną automatykę urządzeń uzdatniająych wodę oraz na życzenie inwestora również urządzeń podnoszących walory rekreacyjne lub zdrowotne basenu.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z doskonałych urządzeń sprawdzonych i uznanych firm produkujących na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy wieloletnie użytkowanie i ciągły serwis pogwarancyjny.