Tradycyjna metoda budowy basenów oparta o technologię niecek żelbetowych jest doskonałym rozwiązaniem dla całorocznych basenów wewnętrznych. Technologia ta pozwala na stworzenie bardzo trwałej niecki o dowolnym kształcie i głębokości.

Niecki żelbetowe murowane stosowane są najczęściej w obiektach hotelowych jako baseny z rynną przelewową, a także w domach i różnych obiektach należących do inwestorów prywatnych. Baseny betonowe dają możliwości zastosowania wielu różnych technologii wykończenia powierzchni. Najczęściej stosowane są mozaika oraz płytki ceramiczne lub folia pcv o odpowiedniej grubości.

Inwestor decydujący się na budowę basenu w tej technologii ma możliwość zastosowania płytek lub mozaiki w dowolnych kolorach i wzorach. Baseny wykładane mozaiką charakteryzują się eleganckim i przyjemnym wyglądem.


Zalety basenów murowanych - betonowych

  • dowolność kształtu niecki
  • miły i ciepły wygląd dzięki możliwości stosowania mozaiki basenowej
  • duża trwałość konstrukcji betonowej
  • stosunkowo niedroga technologia dająca możliwości ciekawej adaptacji pomieszczeń
  • możliwość renowacji i zmiany wystroju po kilkuletnim okresie eksploatacji
  • duża różnorodność materiałów wykończeniowych dostępnych na rynku - płytki, mozaika

Dlaczego warto zlecić nam budowę basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Budową basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele obiektów prywatnych i hotelowych. W naszym portfolio znajdują się baseny o wysokim standardzie, a wśród nich również i baseny ekskluzywne. Gwarantujemy stworzenie obiektu na wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

Usługi na wysokim poziomie

Każdą budowę realizujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności wykonania. Kierujemy się zarówno wygodą jaki i bezpieczeństwem użytkownika. Wyposażamy baseny w pełną automatykę urządzeń uzdatniająych wodę oraz na życzenie inwestora również urządzeń podnoszących walory rekreacyjne lub zdrowotne basenu.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z doskonałych urządzeń sprawdzonych i uznanych firm produkujących na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy wieloletnie użytkowanie i ciągły serwis pogwarancyjny.