Serwis wanien spa

Prowadzimy specjalistyczny serwis wanien spa na terenie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zajmujemy się czynnościami związanymi z bieżącą eksploatacją ogrodowych spa.

Serwis Jacuzzi Bydgoszcz to gwarancja luksusowego relaksu i komfortu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi serwisu, konserwacji i naprawy wanien spa marki Jacuzzi oraz innych. Dzięki naszym doświadczonym technikom, Twoja gorąca wanna będzie zawsze w doskonałym stanie. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, abyś mógł cieszyć się niezrównanym komfortem w swoim Jacuzzi przez wiele lat.

Oferujemy także dostępność części zamiennych i akcesoriów do ogrodowych hot tub’ów różnych firm.

Potrzebujesz serwis JacuzziBalboaSundancespa ogrodowego?

Serwis jacuzzi Bydgoszcz

 1. Wymiana wody

  Czynność wymiany wody i czyszczenia spa ogrodowego powinna być wykonywana regularnie raz na 2-3 miesiące. Lokalna firma z Bydgoszczy oferuje kompleksowe usługi związane z czyszczeniem spa i wymianą wody tak aby aby zapewnić idealną jakość wodnego relaksu i bezpieczną kąpiel w jacuzzi. 

  Najczęściej zamawiane usługi:

  • wymiana wody z gruntownym czyszczeniem spa
  • wymiana wkładu filtrującego
 2. Przygotowanie do zimy

  W ramach usługi przygotowania jacuzzi do zimy nasi specjaliści wypompowują wodę z wanny i całkowicie odsysają resztki wody z rurek. Dzięki temu wanna ogrodowa pozostaje w dobrym stanie podczas zimy i jest zabepieczona przed zamarznięciem. Prawidłowe wykonanie wszystkich czynności minimalizuje ryzyko uszkodzeń i oszczędza koszty utrzymania podczas mroźnych miesięcy.

 3. Serwis jednostki sterującej

  Jeśli przytrafi się awaria sterownika lub jakiegoś podzespołu to w pierwszej kolejności należy zlokalizować co jest uszkodzone. Obsługujemy jednostki sterujące marki Balboa, Gecko, HotSpring.

  Najczęstsze usługi prowadzone przez nas serwis:

  • wymiana grzałki do jacuzzi
  • wymiana żarówki UV
  • wymiana ozonatora w jacuzzi
  • naprawa pompy obiegowej w spa
 4. Znajdowanie miejsc wycieków

  Wyciek wody to poważna awaria w ogrodowym hot tubie. W niektórych urządzeniach miejsce wycieku jest bardzo trudno znaleźć i niezbędne jest zabranie wanny do warsztatu serwisowego.

Dlaczego warto zlecić nam serwis basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Serwisem spa zajmujemy się od przeszło 15 lat. W naszym portfolio znajdują się jacuzzi prywatne i w sanatoriach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych.

Usługi na poziomie

Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy autoryzację w wykonywaniu usług serwisowych od wielu producentów techniki wellness.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.