Chemia basenowa i środki do uzdatniania wody dla obiektów prywatnych i publicznych. Od ponad 18 lat naszym partnerem jest firma Bayrol - producent najwyższej jakości produktów do pielęgnacji wody w basenach i wannach spa.

Krystalicznie czysta i wolna od bakterii woda w basenie ma pozytywny wpływ na nasze dobre samopoczucie podczas kąpieli. Stosując w basenie produkty o znanym i przebadanym składzie, takie które są czyste chemicznie, szybciej dojdziemy do odpowiedniej jakości wody, która będzie spełniała nasze wymagania.

Nawet najbardziej skrupulatne wykonywanie czynności pomiarowych wody, regulowanie pH i dezynfekcja oraz stosowanie środków na glony mogą okazać się niewystarczające, jeśli używać będziemy produktów niskiej jakości. Dobór prawidłowej gamy produktów do basenu będzie mieć w tym momencie kluczowe znaczenie.

Nasi stali klienci przekonali się już, że nie warto kupować środków basenowych po pozornie atrakcyjnych cenach. Taka jest większość produktów marketowych ! Ich wydajność i skuteczność jest tak niska, że faktyczne zużycie stanie się dużo większe niż w przypadku chemii basenowej renomowanej firmy. Kończy się to często tym, że widzimy jak kiepski chlor w tabletkach nie może rozpuścić się w skimmerze przez 7 - 10 dni.

Użytkownik basenu, w którym stosowany jest chlor szybko dochodzi do wniosku, że nie jest sztuką sypać dużo - sztuką jest sypać skutecznie. Dobra chemia basenowa nie musi być stosowana w dużych ilościach dlatego, że jej skład został tak dobrany aby skutecznie eliminować bakterie, wirusy i glony. Jednocześnie nie pogarszając składu chemicznego wody i nie powodując mętności czy zmian odczynu pH.

Skuteczne zapobieganie powstawaniu bakterii w wodzie

Zapobieganie rozprzestrzenianiu sie wirusów i bakterii to podstawowa funkcja chemii basenowej. Dotyczy to przede wszystkim dość groźnych, ale dobrze zbadancyh szczepów jak gronkowiec, legionella czy pałeczka ropy błękitnej. Prawidłowo utrzymywany poziom środków dezynfekujących wodę skutecznie wyeliminuje zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się chorób i dolegliwości.

Siła marki Bayrol

Firma Bayrol jest niekwestionowanym liderem na rynku produktów do pielęgnacji wody basenowej. Produkty te są najnowszymi zdobyczami nauki w tej dziedzinie, a ich niepodważalna skuteczność jest doceniana na całym świecie. Ich znaczącym walorem jest to, że działają łagodnie na skórę człowieka bo są czyste chemicznie. Produkowane są na terenie Unii Europejskiej!

Warto dodać, że Bayrol pakuje chemię basenową w swoje własne opakowania, które nie są podobne do innych. Dostarcza na rynek produkty w oryginalnych opakowaniach z jednolitą etykietą w różnych językach. Nie następuje rozlewanie czy przepakowywanie u lokalnego dystrybutora! Produkt utrzymuje swoje właściwości i czysty skład.

Środki do basenu firmy Bayrol są szeroko testowane przed wprowadzeniem na rynek. W laboratoriach testowych dokładnie sprawdzane jest, czy produkty mają pożądany efekt i czy mogą powodować problemy podczas użytkowania. Następnie produkty są dalej testowane przez właścicieli basenów w warunkach rzeczywistych. Personel laboratorium Bayrola towarzyszy tym testom i zapewnia bezpieczeństwo przy regularnych kontrolach.
Jakość jest najważniejsza - tylko jeśli jakość jest poprawna podczas produkcji, jakość produktów chemii basenowej jest również poprawna. Dlatego inspekcja personelu Bayrol rozpoczyna się od wyboru surowców. Osobny dział kontroluje i sprawdza produkty na podstawie losowych próbek - od produkcji do produktu końcowego. W ten sposób chemia basenowa firmy Bayrol gwarantuje wysoki poziom jakości, na którym właściciele basenów polegali od lat

Najlepsze produkty do basenu w 2023

Poniżej przedstawiamy zestawienie produktów chemii basenowej sprzedawanych w Polsce.

Regulacja pH Dezynfekcja
chlorem
Dezynfekcja
aktywnym tlenem
Zwalczanie glonów Koagulacja
pH Minus Chlorifix Bayrosoft Light Desalgine Superflock
pH Plus Chloriklar Soft&Easy Desalgine Jet Superklar
  Chlorilong   Desalgine C QuickFlock
  VariTab      
  Complete&Easy      

Chemia basenowa Bydgoszcz - sklep stacjonarny

W naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 137 sprzedajemy chemię basenową oraz środki do spa przez cały rok! Naszym klientom dobieramy środki basenowe indywidualnie do potrzeb i określamy dawkowanie. Udzielamy fachowych porad jak prawidłowo prowadzić uzdatnianie wody w basenie prywatnym. Prowadzimy także obsługę obiektów publicznych - baseny hotelowe, pływalnie. Dostarczamy towar bezpłatnie na terenie Bydgoszczy.

Chemia basenowa Bydgoszcz - dostawa pod dom

Na terenie Bydgoszczy i okolic oferujemy możliwość dostarczenia większej ilości chemii basenowej do domu klienta lub do obiektu. Po uzgodnieniu minimum logistycznego i opłaty wybrane produkty do basenu zostaną dostarczone.