Mikapa jest największym w regionie dostawcą chemii basenowej dla obiektów prywatnych i publicznych. Od ponad 15 lat naszym strategicznym partnerem jest niemiecka firma Bayrol - producent najwyższej jakości środków do pielęgnacji wody w basenach i wannach spa.

Dobre właściwości wody w basenie i okres jej użytkowania zależą między innymi od jakości stosowanej chemii basenowej. Nawet najbardziej skrupulatne wykonywanie czynności pomiarowych wody, regulowanie pH i dezynfekcja mogą okazać się niewystarczające, gdy używać będziemy środków niskiej jakości i skuteczności.

Nasi stali klienci przekonali się już, że nie warto kupować środków po pozornie atrakcyjnych cenach.. Ich wydajność i skuteczność jest tak niska, że faktyczne zużycie stanie się dużo większe niż w przypadku chemii renomowanej firmy.

Firma Bayrol jest niekwestionowanym liderem na rynku produktów do pielęgnacji wody basenowej. Produkty te są najnowszymi zdobyczami nauki w tej dziedzinie, a ich niepodważalna skuteczność jest doceniana na całym świecie. Ich znaczącym walorem jest to, że działają łagodnie na skórę człowieka. Produkowane są na terenie Unii Europejskiej - głównie w Niemczech.

Naszym klientom dobieramy środki basenowe indywidualnie do potrzeb i określamy dawkowanie. Udzielamy fachowych porad jak prawidłowo prowadzić uzdatnianie wody w basenie prywatnym. Prowadzimy także obsługę obiektów publicznych - baseny hotelowe, pływalnie. Dostarczamy towar bezpłatnie na terenie Bydgoszczy.