Chemia do ogrodowych wanien spa i środki prawidłowego utrzymania wanien spa i ogrodowych jacuzzi.

Hydromasaż w ciepłej, perlącej wodzie ma silnie odprężające działanie i pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie. Pod względem prawidłowego utrzymania wody musimy pamiętać, że wysoka temperatura wody sprzyja rozwojowi bakterii. Specyficzne warunki jakie panują w ogrodowym spa wymagają stosowania środków o dużej skuteczności. Chemia do spa musi redukować wszelkie zagrożenia jakie mogą pojawić się od bakterii czy wirusów.

Oprócz dużej skuteczności wobec niepożądanych substancji w wodzie, klienci oczekują jednocześnie łagodnego wpływu na skórę. Chemia stosowana w domowym jacuzzi nie może powodować podrażnień, wysuszania czy innych dolegliwości. Najlepiej jeśli będzie też bezwonna.

Systemy wspomagające uzdatnianie wody w spa takie jak lampa uv czy ozonator zapewniają raczej efekt podtrzymujący dla wody w spa. Sprawdza się to jak najbardziej gdy z wanny nie korzystamy przez kilka dni - wtedy woda pozostaje w dobrej kondycji bez stosowania dodatkowych środków. Jeśli jednak z ogrodowego dżakuzi korzystamy bardziej intensywnie, konieczne staje się stosowanie odpowiedniej chemii do spa.

Nawet najbardziej skrupulatne wykonywanie czynności pomiarowych wody, regulowanie pH i dezynfekcja aktywnym tlene oraz stosowanie środków zapobiegających rozwojowi mętności mogą okazać się niewystarczające. Stosowanie prawidłowej gamy produktów do spa będzie mieć w tym momencie kluczowe znaczenie.

Produkty SpaTime - dedykowane środki do uzdatniania wody w wannach spa

SpaTime jest marką najwyższej jakości produktów do pielęgnacji wody w wannach spa, whirlpool, jacuzzi. Marka została stworzona przez firmę Bayrol. Seria obejmuje pełną gamę produktów do pielęgnacji wody w wannach spa i wannach z hydromasażem, do utrzymania, czyszczenia wanien spa.

To co szczególnie wyróżnia serię SpaTime to kompletność oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem wanny jacuzzi. Otrzymujemy wszystkie produkty do prawidłowej pielęgnacji wody - łagodna dezynfekcja przed każdym użyciem, oraz wzmocniona dezynfekcja chlorem raz w tygodniu; regulacja ph; czyszczenie wanny, czyszczenie orurowania i urządzeń wewnątrz, zapobieganie powstawaniu kamienia w urządzeniu i prawidłowe utrzymanie układu filtrującego przez długi czas.

Jakość produktów jest chwalona przez naszych klientów. Nic dziwnego, skoro środki SpaTime produkowane są przez niemiecką firmę Bayrol, która znana jest z wysokiej jakości chemii! Skuteczność środków do wanien spa widać już po pierwszym użyciu zaraz po napełnieniu wanny świeżą wodą. Woda jest krystaliczna i pozbawiona przykrych zapachów.

Produkty HTH SPA - do prawidłowego utrzymania wody w wannach spa

Te środki są równie popularne na polskim rynku. Seria jest kompletna i obejmuje wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji wanny spa. Od czyszczenia po regulację pH i dezynfekcję wody. Wiele osób otrzymało w pakiecie startowym do wanny spa zestaw HTH. W naszym sklepie można na bieżąco dokupić każdy produkt z tej marki.

Chemia do SPA Bydgoszcz - sklep stacjonarny

W naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy sprzedajemy środki do spa przez cały rok! Jeśli posiadasz Jacuzzi, HotSpring, Wellis, USSPA lub inną wannę to w naszym sklepie kupisz niebędne rzeczy do ich utrzymania. Naszym klientom dobieramy środki basenowe indywidualnie do potrzeb i określamy dawkowanie. Udzielamy fachowych porad jak prawidłowo prowadzić uzdatnianie wody w ogrodowym hot tub-ie.