Prowadzimy serwis pomp basenowych wszystkich klas - pomp na obiektach prywatnych jak i publicznych. Awaria pompy to zazwyczaj duży kłopot i przestój basenu. Szybka regeneracja lub wymianan na nową pompę wykonywana jest przez nasz serwis basenowy.

Bieżąca eksploatacja urządzeń basenowych, a w szczególności pomp basenowych zazwyczaj nie sprawia większych problemów. Jednak gdy wydarzy się awaria wtedy liczy się szybkość działania!

Serwis pomp dozujących

Wykonujemy serwis i naprawy pomp dozujących następujących firm: Astral Pool, ProMinent, Emec, Bayrol, Swim-tec. Najczęściej ulegają awarii membrany, głowice i wężyki dozujące. Naprawiamy tego typu urządzenia zarówno na miejscu u klienta jak i w naszym warsztacie serwisowym w Bydgoszczy.

Części zamienne

Sprzedajemy części zamienne od najbardziej znanych dostawców techniki basenowej w Europie. Wiele części dostępnych jest w naszym punkcie sprzedaży "od ręki". Dzięki temu możemy szybko naprawić awarię i przywrócić pełną sprawność na obiekcie basenowym.

Regeneracja pomp basenowych

  • wymiana wirnika
  • wymiana łożysk i uszczelnień
  • przezwajanie silników

Awaria pompy na basenie ?

  52 320 20 62

Dlaczego warto zlecić nam serwis basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Serwisem basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny w sanatoriach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, a także baseny prywatne.

Usługi na wysokim poziomie

Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy autoryzację w wykonywaniu usług serwisowych od wielu producentów techniki basenowej.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.