Jacuzzi J475

Jacuzzi J-475 to designerska wanna spa gwarantująca komfort wypoczynku i wysoki standard hydromasażu. Świetna wanna spa na duży taras lub do ogrodu. 5 stanowisk hydromasażu w tym jedna leżanka. Szeroki wodospad na szyję oraz podwyższona ścianka z jednej strony to unikalne cechy wanien z tej serii. Wybierz luksusowy model spa od legendarnego producenta!

Model J-475 jest wyposażony w 55 dysz PowerPro Jets, które zostały precyzyjnie rozmieszczone, aby dostarczać kompleksowy masaż całego ciała. Dysze te są zaprojektowane tak, aby skupiać się na różnych grupach mięśni, dostarczając ulgi i relaksu na najwyższym poziomie. Potrójna izolacja termiczna pozwala na całoroczne używanie w ogrodzie bez ryzyka dużych wydatków na energię. W komplecie nowoczesna pokrywa termiczna na górę. Ta niedroga i wydajna wanna z hydromasażem została wyposażona w potężne dysze masujące oraz wodospad. Podświetlenie led jest zamontowane zarówno pod wodą, jak i na obudowie. To sprawia, że wieczorny efekt wanny jest niesamowity!

J-475 to luksusowa wanna z hydromasażem posiadająca wygodne miejsca do hydromasażu oraz leżankę. Unikalny kształt to świetna propozycja jeśli poszukujesz luksusowej wanny z hydromasażem wyróżniającej się wyglądem i funkcjonalnością. Ten model może pomieścić do 5-6 osób, co czyni go idealnym miejscem do relaksu dla całej rodziny czy grupy przyjaciół.

Model J475 to luksusowa wanna z hydromasażem o wysokiej jakości wykonania, zapewniająca komfortowy wypoczynek. Idealna do ogrodu i na taras..

Ten model dostępny jest w salonie Jacuzzi Bydgoszcz. Zadzwoń do nas aby uzyskać więcej informacji.

Jacuzzi J335

Dane techniczne:

Wymiary: 231 x 231 x 99 - 112 cm
Liczba stanowisk 6
Leżanka tak - 1 miejsce
Całkowita liczba dysz 55
Pompa 1 1 prędkości | hydromasaż
Pompa 2 1 prędkość | hydromasaż
Pompa 3 cyrkulacja | filtracja
System dezynfekcji wody Clear Ray Active Oxygen (lampa uv + ozonator)
Pokrywa termiczna tak
System audio opcja dodatkowa
Aplikacja SmartTub (płatne dodatkowo)

Jacuzzi jest pionierem w dziedzinie hydromasażu i produkcji wysokiej jakości wanien z hydromasażem, mini basenów, saun i akcesoriów.

Seria:

  • J-400