Prowadzimy serwis basenowy, serwis urządzeń basenowych na obiektach prywatnych, hotelowych i publicznych - pływalnie szkolne, baseny w ośrodkach. Regularne przeglądy instalacji hydraulicznej basenu oraz przeglądy instalacji elektrycznej znacząco ograniczają możliwość wystąpienia awarii na basenie.

Bieżąca eksploatacja urządzeń basenowych, a w szczególności urządzeń kontrolno-dozujacych sprawia najwięcej problemów w eksploatacji basenu. Regularne przeglądy systemów dozowania chemii i kalibracja układów pomiarowych jest niezbędna aby na basenie zapobiec awarii dozowania.

Jeśli w basenie wystąpiła awaria jakiego podzespołu, zadzwoń do nas. Podpowiemy co należy zrobić. Jeśli to konieczne wymienimy element na nowy lub naprawimy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

Regularne czyszczenie basenów

W ramach usługi serwisowej wykonujemy taże gruntowne czyszczenie niecki basenowej, przygotowanie i przegląd basenu do sezonu letniego. Baseny wykonane z folii oraz baseny poliestrowe czyścimy odpowiednimy środkami do basenów. Wypuszczamy starą wodę basenową i napuszczamy świeżą.

Po sezonie letnim szykujemy basen do zimy. Wypuszczamy wodę oraz przygotowujemy instalację hydrauliczną.

Autoryzowany serwis urządzeń basenowych

Wykonujemy serwisy i naprawy urządzeń basenowych wielu renomowanych następujących firm. Najczęściej ulegają awarii elementy eksploatacyjne w stacjach dozujących, moduły kontrolno-pomiarowe, a także pompy dozujące. Naprawiamy tego typu urządzenia zarówno na miejscu u klienta jak i w naszym warsztacie serwisowym w Bydgoszczy.

Serwis AstralPool

Naprawiamy urządzenia hiszpańskiej firmy AstralPool. W naszym magazynie dostępne są części do najbardziej popularnych produktów.

Serwis Bayrol

Naprawiamy urządzenia niemieckiej firmy Bayrol. Rutynowe przeglądy i wymiana części eksploatacyjnych w takich urządzeniach jak Analyt czy PoolManager to nasza codzienność. Pomagamy również w prawidłowej konfiguracji urządzeń basenowych Bayrola.

Serwis Badu - Speck Pumpen

Niska awaryjność produktów tego niemieckiego producenta nie oznacza, że części eksploatacyjne nie ulegają naturalnemu zużyciu. Mamy spory magazyn podręczny części do pomp Badu.

Serwis ProMinent

Zaawansowane urządzenia pomiarowe i jedne z najlepszych pomp dozujących również wymagają regularnych serwisów i konserwacji. Od ręki można nabyć u nas sondy pomiarowe Dulcotest firmy ProMinent.

Serwis Swim-tec

Prowadzimy serwis urządzeń marki Swim-tec w oparciu o orygnalne części zamienne. Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji to zadzwoń - pomożemy!

Części zamienne do basenów

Sprzedajemy części zamienne od najbardziej znanych dostawców techniki basenowej w Europie. Wiele części dostępnych jest w naszym punkcie sprzedaży "od ręki". Dzięki temu możemy szybko naprawić awarię i przywrócić pełną sprawność na obiekcie basenowym.

Najczęściej wykonywane usługi serwisowe

  • kontrola pH, chloru, redox wody basenowej
  • regulacja stacji dozujących
  • kalibracja sond pomiarowych
  • wymiana elektrod pomiarowych
  • przegląd pomp i punktów dozujących
  • wymiana piasku w filtrze basenowym

Awaria na basenie ?

  52 320 20 62

Dlaczego warto zlecić nam serwis basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Serwisem basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny w sanatoriach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, a także baseny prywatne.

Usługi na wysokim poziomie

Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy autoryzację w wykonywaniu usług serwisowych od wielu producentów techniki basenowej.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.