Prowadzimy serwis basenowy, serwis urządzeń basenowych na obiektach prywatnych, hotelowych i publicznych - pływalnie szkolne, baseny w ośrodkach. Regularne przeglądy instalacji hydraulicznej basenu oraz przeglądy instalacji elektrycznej znacząco ograniczają możliwość wystąpienia awarii na basenie.

Bieżąca eksploatacja basenu nie byłaby możliwa bez prawidłowo działajacych urządzeń basenowych. W szczególności należy zadbać o poprawne zestrojenie urządzeń kontrolno-dozujacych. Regularne przeglądy serwisowe systemów dozowania chemii i kalibracja układów pomiarowych są niezbędne aby na basenie zapobiec awarii dozowania.

Usługa czyszczenia basenów

W ramach usługi serwisowej wykonujemy gruntowne czyszczenie niecki basenowej, przygotowanie i przegląd basenu do sezonu letniego. Baseny wykonane z folii oraz baseny poliestrowe czyścimy odpowiednimy środkami do basenów. Wypuszczamy starą wodę basenową i napuszczamy świeżą.

Po sezonie letnim szykujemy basen do zimy. Wypuszczamy wodę oraz przygotowujemy instalację hydrauliczną.

Rejon naszego działałania ograniczony jest do Bydgoszczy oraz okolic. Usługę realizujemy w pierwszej kolejności dla naszych stałych klientów.

Koszt czyszczenia basenu na wiosnę uzależniony jest od wielkości niecki oraz stopnia zabrudzenia. Widełki cenowe: 800 - 2000 zł.

Czyszczenie rolety basenowej wymaga zastosowania specjalnego sprzętu, a czasami konieczne jest zastosowanie także specjalnej chemii czyszczącej. Po czyszczeniu rolety woda w basenie może być lekko mętna przez 2-3 dni. Po tym czasie naturalnie się oczyszcza i klaruje.

Przeglądy serwisowe urządzeń basenowych

Wykonujemy rutynowy serwis urządzeń basenowych, który najczęściej polega na kalibracja urządzeń pomiarowych, wymianie sond pomiarowych czy konserwację układów dozujących płynną chemię basenową.

W przypadku usterek lub poważniejszych awarii jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane naprawy w oparciu o oryginalne części zamienne dostarczane przez producentów sprzętu basenowego.

Najczęściej ulegają awarii elementy eksploatacyjne w stacjach dozujących, moduły kontrolno-pomiarowe, a także pompy dozujące. Naprawiamy tego typu urządzenia zarówno na miejscu u klienta jak i w naszym warsztacie serwisowym w Bydgoszczy.

Jeśli w basenie wystąpiła awaria jakiegoś podzespołu, zadzwoń do nas. Podpowiemy co należy zrobić. Jeśli to konieczne wymienimy element na nowy lub naprawimy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

Serwis AstralPool

Naprawiamy urządzenia basenowe hiszpańskiej firmy AstralPool. W naszym magazynie dostępne są części zamienne do najbardziej popularnych produktów. Są to przede wszstkim części do pomp basenowych, części do pomp dozujących. Możliwe jest wykonanie kapitalnego remontu basenowej pompy obiegowej z uwzględnieniem wymiany łożysk, wymiany wirnika oraz uszczelnień.

Serwis Bayrol

Od ponad 25 lat współpracujemy z niemiecką firmą Bayol. Wykonujemy tradycyjny serwis urządzeń z serii Bayrol TECHNIK. Przeglądy i wymiana części eksploatacyjnych w takich urządzeniach jak Analyt, PoolManager czy PoolRelax to nasza codzienność. Pomagamy również w prawidłowej konfiguracji urządzeń basenowych Bayrola.

W przypadku bardziej skomplkowanych instalacji, wykonujemy modernizację automatyki basenowej. Nowoczesne stacje kontrolne Bayrol'a umożliwiają zdalne sterowanie z poziomu aplikacji internetowej czy integrację z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem.

Serwis Badu - Speck Pumpen

Niska awaryjność produktów tego niemieckiego producenta nie oznacza, że części eksploatacyjne nie ulegają naturalnemu zużyciu. Mamy spory magazyn podręczny części do pomp Badu.

Przyjmujemy do naprawy pompy basenowe Speck Pumpen, w których mamy możliwość wykonania całkowitego remontu - wymiana uszczelnień, uszczelek, wirnika oraz obudowy pompy. Zanim przystąpimy do pracy, wykonujemy wycenę części zamiennych.

Serwis ProMinent

Zaawansowane urządzenia pomiarowe i jedne z najlepszych pomp dozujących również wymagają regularnych serwisów i konserwacji. Od ręki można nabyć u nas sondy pomiarowe Dulcotest firmy ProMinent. Wymiana i kalibracja sond pomiarowych wykonywana jest na obiektach. Oprócz instrumentów pomiarowych, serwisujemy też pompy dozujące takie jak Beta czy Concept.

Realizujemy programowanie stacji kontrolnej w systemie DULCOMARIN w oparciu o komunikację CAN.

Serwis Swim-tec

Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji stacji dozującej Swim-tec to zadzwoń - pomożemy! Prowadzimy serwis urządzeń marki Swim-tec w oparciu o orygnalne części zamienne. Posiadamy sondy pomiarowe, zawory dozujące, podzespoły do filtrów basenowych.

Części zamienne do basenów

Sprzedajemy części zamienne od urządzeń basenowych najbardziej znanych dostawców techniki basenowej w Europie. Wiele części dostępnych jest w naszym punkcie sprzedaży "od ręki". Dzięki temu możemy szybko naprawić awarię i przywrócić pełną sprawność na obiekcie basenowym.

Najczęściej wykonywane usługi serwisowe

  • kontrola pH, chloru, redox wody basenowej
  • regulacja stacji dozujących
  • kalibracja sond pomiarowych
  • wymiana elektrod pomiarowych
  • przegląd pomp i punktów dozujących
  • wymiana piasku w filtrze basenowym

Awaria na basenie ?

  52 320 20 62

Dlaczego warto zlecić nam serwis basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Serwisem basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny w sanatoriach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, a także baseny prywatne.

Usługi na wysokim poziomie

Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy autoryzację w wykonywaniu usług serwisowych od wielu producentów techniki basenowej.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.