Prowadzimy serwis urządzeń basenowych na obiektach prywatnych, hotelowych i publicznych - pływalnie szkolne, baseny w ośrodkach. Regularne przeglądy instalacji hydraulicznej basenu oraz przeglądy instalacji elektrycznej znacząco ograniczają możliwość wystąpienia awarii na basenie.

Bieżąca eksploatacja urządzeń basenowych, a w szczególności urządzeń kontrolno-dozujacych sprawia najwięcej problemów w eksploatacji basenu. Regularny przegląd i kalibracja jest niezbędna aby na basenie zapobiec awarii dozowania.

Autoryzowany serwis urządzeń basenowych

Wykonujemy serwis i naprawy urządzeń basenowych następujących firm: ProMinent, Speck Pumpen, Astral Pool, Bayrol, Herborner, Fitstar, Allfit, Dinotec, Descon, Swim-tec.

Najczęściej ulegają awarii stacje dozujące oraz moduły kontrolno-pomiarowe, a także pompy dozujące. Naprawiamy tego typu urządzenia zarówno na miejscu u klienta jak i w naszym warsztacie serwisowym w Bydgoszczy.

Części zamienne

Sprzedajemy części zamienne od najbardziej znanych dostawców techniki basenowej w Europie. Wiele części dostępnych jest w naszym punkcie sprzedaży "od ręki". Dzięki temu możemy szybko naprawić awarię i przywrócić pełną sprawność na obiekcie basenowym.

Czyszczenie basenów

W ramach usługi serwisowej wykonujemy taże gruntowne czyszczenie niecki basenowej, przygotowanie i przegląd basenu do sezonu letniego. Baseny wykonane z folii oraz baseny poliestrowe czyścimy odpowiednimy środkami do basenów. Wypuszczamy starą wodę basenową i napuszczamy świeżą.

Najczęściej wykonywane usługi serwisowe

  • kontrola pH, chloru, redox wody basenowej
  • regulacja stacji dozujących
  • kalibracja sond pomiarowych
  • wymiana elektrod pomiarowych
  • przegląd pomp i punktów dozujących
  • wymiana piasku w filtrze basenowym

Awaria na basenie ?

  52 320 20 62

Dlaczego warto zlecić nam serwis basenu?

Wieloletnie doświadczenie

Serwisem basenów zajmujemy się od przeszło 15 lat. W naszym portfolio znajdują się baseny w sanatoriach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, a także baseny prywatne.

Usługi na wysokim poziomie

Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wysokiej precyzji i staranności. Posiadamy autoryzację w wykonywaniu usług serwisowych od wielu producentów techniki basenowej.

Gwarancja ceny

Zapewniamy zachowanie wysokiego współczynnika ceny do jakości. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.