Gorąca kąpiel w wannie SPA skutecznie rozładuje napięcie ciała i umysłu, pomoże zrelaksować się mięśniom, a nawet złagodzi ból. Hydroterapia to nie tylko relaks dla ciała ale także odprężenie dla naszego umysłu!

Wanna SPA potoczne zwana jacuzzi to mały basen o charakterystycznym kształcie, wypełniony ciepłą wodą i używany w hydroterapii dla odprężenia ciała i umysłu. Wyposażona w zespół różnego rodzaju dysz podwodnych zapewnia masaż ciepłą wodą oraz bąbelkami powietrza określonych partii mięśni. Od zwykłej wanny z hydromasażem różni się tym, że jest zaprojektowana do użytku na zewnątrz, a raz podgrzana woda jest stale filtrowana i utrzymywana w czystości przez kilka tygodni.

Najlepsze firmy z branży takie jak - Jacuzzi, Hotspring prześcigają się w projektowaniu nowych kształtów niecek, nowych ciekawych funkcji oraz zapewnieniu najlepszego hydromasażu. Nie są to już zatem urządzenia typu "wanna z bąbelkami" - ale są to raczej urządzenia służące do prawdziwego masażu podwodnego służącego terapii czy leczeniu.

Urządzenia wysokiej klasy zapewniają idealną filtrację wody połączoną z delikatną dezynfekcją ozonem. W niektórych modelach HotSpring istnieje możliwość zastosowania specjalnych wkładów filtrujących zawierających jony srebra - kolejna rzecz podnosząca czystość i komfort korzystania z wanny SPA.


Zalety własnej wanny SPA

 • Pozytywne rozpoczęcie dnia

  Co może być lepszego od porannej odprężającej kąpieli w Twojej nowej wannie SPA? W połączeniu z filiżanką kawy - będziesz miał dużo energii na cały dzień!

 • Przyjemne rozluźnienie

  Twoje ciało szybko rozluźni napięte mięśnie w wodzie o temperaturze 35 oC. Hydromasaż specjalnymi dyszami wodnymi ukoi ból bolących stawów i mięśni. Nabierzesz więcej ochoty do życia!

 • Więcej czasu dla rodziny

  Regularna kąpiel z członkami swojej rodziny sprawi, że będziecie mięli więcej czasu aby wspólnie się śmiać. Wspólna kąpiel w wannie z hydromasażem to możliwość lepszej komunikacji ze swoimi dziećmi. Badania dowodzą, że dzieci, które spędzają dużo czasu ze swoimi rodzicami mają lepsze wyniki w nauce.

 • Lepszy sen

  Odprężająca kąpiel w wannie polepszy jakość Twojego snu. Koniec z bezsennością i płytkim snem. Regularne korzystanie ze SPA polepszy Twój nastrój oraz wewnętrzną równowagę psychiczną.

 • Własna oaza spokoju

  Ile razy rezygnowaliśmy z wyjazdu na pobliski basen publiczny czy saunę bo nie chcieliśmy tracić naszego wolnego czasu w samochodzie stojąc w korkach? A może po prostu zniechęca nas szatnia publiczna i konieczność przeciskania się pomiędzy szafkami? Mając własną wannę SPA będziesz z niej korzystać gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota !