logo jacuzzi

Jacuzzi to najbardziej znany producent wanien SPA na całym świecie. Firma zajmuje czołową pozycję na rynku sprzedaży wanien z hydromasażem.

Założyciele firmy Jacuzzi wymyślili i opatentowali w latach 70-tych pierwszą na świecie wannę z hydromasażem. Od tego momentu słowo jacuzzi stało się synonimem wanny lub mini-basenu o charakterystycznym kształcie, wypełnionym ciepłą wodą i używanym w hydroterapii dla odprężenia ciała i umysłu.

Salon Jacuzzi Bydgoszcz

Posiadamy status regionalnego przedstawiciela firmy Jacuzzi - producenta legendarnych hot tubs. Zapraszamy do naszego sklepu Nakielska 137, Bydgoszcz. Warto zobaczyć u nas jakie nowości może zaoferować branża welness. Możemy zaproponować ogrodowe wanny spa, ogrodowe swim spa (czyli mini baseny) oraz sauny. Przyjdź do nas i zobacz co zyskasz kupując markową wannę Jacuzzi do ogrodu. Umów się na prezentację oraz na wet test!

Jacuzzi Design Bydgoszcz

Które Jacuzzi jest dla Ciebie?

Seria J-200

Klasyczny design i solidne wyposażenie. Seria J-200 posiada wszystkie potrzebne funkcje aby cieszyć się hydromasażem we własnym jacuzzi. Dobry sposób na rozpoczęcie korzystania z wanny z hydromasażem bez konieczności inwestowania w droższe specyfikacje.

zobacz
Jacuzzi seria j 200

Seria J-300

Linia oferuje nowoczesny i funkcjonalny design. We wszystkich modelach występują dysze oraz nowe dysze Power Pro, które zwiększają i poprawiają wydajność hydromasażu. Sterowanie staje się jeszcze prostsze i łatwiejsze w obsłudze dzięki nowoczesnemu systemowi sterowania.

zobacz
Jacuzzi seria j 300

Seria J-400

W wannie spa J-400 poczujesz się wyjątkowo - odprężysz ciało i umysł. Idealne do instalacji wewnątrz lub w ogrodzie. Każdy model z serii J-400 zafunduje ci relaksujący masaż, który zapewni zaawansowaną hydroterapię każdej części ciała.

zobacz
Jacuzzi seria j 400

Seria J-500

Kolekcja J-500 łączy innowacyjną technologię, przełomowy design i legendarny hydromasaż Jacuzzi®. Luksus w Twoim prywatnym spa! Seria ma awangardowe kształty, zewnętrzne oświetlenie i obudowę inspirowaną markowymi tkaninami. W połączeniu z rewolucyjnym sterowaniem za pomocą ekranu dotykowego, integracją ze smartfonem i najlepszym hydromasażem są równie inteligentne i wydajne, co piękne.

zobacz
Jacuzzi seria j 500

Niewątpliwą przewagą marki Jacuzzi jest wysoka jakość hydromasażu. W każdym modelu mamy starannie zaprojektowane stanowiska, które gwarantują wygodną pozycję oraz prawidłowo masują określone partie mięśniowe pod wodą.

Jeśli poszukujesz czegoś co nie tylko daje przyjemość ale również zachwyca designem to wybór powienin kierować się na serię Design. Minimalistyczne spa o zdecydowanie wyraźniejszym kształcie, kwadratowe spa.

Modele Jacuzzi dostępne od ręki

Cały czas dostępne od ręki modele:

Jacuzzi do hotelu i obiektów publicznych

Jeśli poszukujesz wanny spa do hotelu lub innego obiektu o charakterze publicznym, prosimy o kontakt z naszym biurem. Pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu oraz zapewnimy wsparcie w procesie tworzenia projektu.

Oferujemy wsparcie w promocji obiektu, w którym zainstalowane są oryginalne urządzenia firmy Jacuzzi. Mogą być to filmy na youtube, artykuły w portalach branżowych czy nawet zdjęcia i linki na stronie głównej producetna!

Katalog produktów firmy Jacuzzi

Uruchomiliśmy nową stronę prezentującą produkty firmy Jacuzzi, ale także i inne produkty związane z domowym wellness. Zobaczysz na tej stronie zarówno ogrodowe wanny spa, jak i swim spa oraz sauny. Na spalife.pl dowiedzieć się można jakie są korzyści z użytkowania wanien ogrodowych.