logo jacuzzi

Jacuzzi to najbardziej znany producent wanien SPA na całym świecie. Firma zajmuje czołową pozycję na rynku sprzedaży wanien z hydromasażem.

Założyciele firmy Jacuzzi wymyślili i opatentowali w latach 70-tych pierwszą na świecie wannę z hydromasażem. Od tego momentu słowo jacuzzi stało się synonimem wanny lub mini-basenu o charakterystycznym kształcie, wypełnionym ciepłą wodą i używanym w hydroterapii dla odprężenia ciała i umysłu.

Jacuzzi ogrodowe od zwykłej wanny z hydromasażem różni się tym, że jest zaprojektowane do użytku na zewnątrz, a raz podgrzana woda jest stale filtrowana i utrzymywana w czystości przez kilka tygodni. Idealna filtracja wody wspomagana jest dodatkową, delikatną dezynfekcją wody promieniami UV lub ozonem.
Niewątpliwą przewagą firmy Jacuzzi nad innymi produktami jest wysoka jakość hydromasażu. Każdy model ma starannie zaprojektowane stanowiska, które gwarantują wygodną pozycję oraz prawidłowo masują określone partie mięśniowe.

Jacuzzi Bydgoszcz

W naszym sklepie w Bydgoszczy prezentujemy wybrane modele wanien spa firmy Jacuzzi. Przyjdź do nas i zobacz co zyskasz kupując markową wannę Jacuzzi. Umów się na prezentację oraz na wet test!