logo jacuzzi

Jacuzzi to najbardziej znany producent wanien SPA na całym świecie. Firma zajmuje czołową pozycję na rynku sprzedaży wanien z hydromasażem.

Założyciele firmy Jacuzzi wymyślili i opatentowali w latach 70-tych pierwszą na świecie wannę z hydromasażem. Od tego momentu słowo jacuzzi stało się synonimem wanny lub mini-basenu o charakterystycznym kształcie, wypełnionym ciepłą wodą i używanym w hydroterapii dla odprężenia ciała i umysłu.

Które Jacuzzi jest dla Ciebie?

Seria J-200

Klasyczny design i solidne wyposażenie. Seria J-200 posiada wszystkie potrzebne funkcje aby cieszyć się hydromasażem we własnym jacuzzi. Dobry sposób na rozpoczęcie korzystania z wanny z hydromasażem bez konieczności inwestowania w droższe specyfikacje.

zobacz
Jacuzzi seria j 200

Seria J-300

Linia oferuje nowoczesny i funkcjonalny design. We wszystkich modelach występują dysze oraz nowe dysze Power Pro, które zwiększają i poprawiają wydajność hydromasażu. Sterowanie staje się jeszcze prostsze i łatwiejsze w obsłudze dzięki nowoczesnemu systemowi sterowania.

zobacz
Jacuzzi seria j 300

Seria J-400

W wannie spa J-400 poczujesz się wyjątkowo - odprężysz ciało i umysł. Idealne do instalacji wewnątrz lub w ogrodzie. Każdy model z serii J-400 zafunduje ci relaksujący masaż, który zapewni zaawansowaną hydroterapię każdej części ciała.

zobacz
Jacuzzi seria j 400

Seria J-500

Kolekcja J-500 łączy innowacyjną technologię, przełomowy design i legendarny hydromasaż Jacuzzi®. Luksus w Twoim prywatnym spa! Seria ma awangardowe kształty, zewnętrzne oświetlenie i obudowę inspirowaną markowymi tkaninami. W połączeniu z rewolucyjnym sterowaniem za pomocą ekranu dotykowego, integracją ze smartfonem i najlepszym hydromasażem są równie inteligentne i wydajne, co piękne.

zobacz
Jacuzzi seria j 500

Ogrodowe wanny SPA

Ogrodowe wanny spa zaprojektowane są do użytku całorocznego. Mają dostateczną izolację oraz przykrycie termiczne od góry. Mogą stać i pracować w ogrodzie w miesiącach zimowych bez konieczności wyłączania. Mogą stać również na tarasie czy w ogrodzie zimowym.

Wanny spa różnią się od łazienkowych wanien z hydromasażem tym, że raz napuszczona woda jest podgrzewana do ustalonej temperatury i stale filtrowana. System filtracji zapewnia wodzie odpowiednią czystość. W układzie pracują dodatkowe urządzenia wspomagające dezynfekcję. Woda dezynfekowana jest przez lampę UV oraz delikatynie ozonowana.

Jacuzzi Bydgoszcz

W naszym sklepie w Bydgoszczy prezentujemy wybrane modele wanien spa firmy Jacuzzi. Niewątpliwą przewagą tej firmy nad innymi jest wysoka jakość hydromasażu. Każdy model ma starannie zaprojektowane stanowiska, które gwarantują wygodną pozycję oraz prawidłowo masują określone partie mięśniowe.

Jako przedstawiciel amerykanskiej firmy Jacuzzi - producenta legendarnych hot tubs - zapraszamy do naszego sklepu. Przyjdź do nas i zobacz co zyskasz kupując markową wannę Jacuzzi. Umów się na prezentację oraz na wet test!

Katalog produktów firmy Jacuzzi

Uruchomiliśmy nową stronę prezentującą produkty firmy Jacuzi, ale także i inne produkty związane z domowym wellness. Zobaczysz na tej stronie zarówno ogrodowe wanny spa, jak i swim spa oraz sauny. Na spalife.pl dowiedzieć się można jakie są korzyści z użytkowania wanien ogrodowych.