Jacuzzi J235

Model Jacuzzi J-235 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości spa do użytku domowego. Ogrodowa wanna spa z 6 stanowiskami hydromasażu w tym jedna leżanka. Wodospad na szyję. Doskonała wanna spa od legendarnego producenta!

Ogrodowe Jacuzzi J-235 oferuje potężne strumienie zapewniające ożywczą hydroterapię. W tym modelu znajduje się także siedzisko typu lounge, które pozwala na całkowite zanurzenie ciała i pełny relaks. Dobra izolacja termiczna pozwala na całoroczne używanie w ogrodzie. W komplecie pokrywa termiczna na górę. Ta niedroga i wydajna wanna z hydromasażem została wyposażona w dobrej jakości dysze masujące oraz wodospad. Dodatkowo możesz liczyć też na podświetlenie LED.

J-235 to klasyczna wanna z hydromasażem posiadająca 6 miejsc do hydromasażu w tym jedną leżankę jeśli poszukujesz niedrogiej, lecz luksusowej wanny z hydromasażem, która pomieści do siedmiu osób dorosłych, to model dla ciebie.

Ten model ma kilka podstawowych funkcji takich jak oświetlenie podwodne, oświetlenie obwodowe, system audio (standard w zależności od wersji) i technologię Clear Ray Active Oxygen ®.

Ten model dostępny jest w salonie Jacuzzi Bydgoszcz. Zadzwoń do nas aby uzyskać więcej informacji.

Jacuzzi J235

Dane techniczne:

Wymiary: 214 x 214 x 93 cm
Liczba stanowisk 6
Leżanka tak - 1 miejsce
Całkowita liczba dysz 35
Pompa 1 2 prędkości | filtracja + hydromasaż
Pompa 2 1 prędkość | hydromasaż
System dezynfekcji wody Clear Ray Active Oxygen (lampa uv + ozonator)
Pokrywa termiczna tak
System audio opcja dodatkowa

Jacuzzi jest pionierem w dziedzinie hydromasażu i produkcji wysokiej jakości wanien z hydromasażem, mini basenów, saun i akcesoriów.

Seria:

  • J-200