Jacuzzi J335

Model Jacuzzi J-335 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią komfort i wysoki standard. Świetna wanna spa do użytku domowego. 5 stanowisk hydromasażu w tym jedna leżanka. Wodospad na szyję oraz jedno miejsce z poduszką masującą kark. Komfortowa wanna spa od legendarnego producenta!

Ogrodowe Jacuzzi J-335 oferuje potężne strumienie zapewniające ożywczą hydroterapię. W tym modelu znajduje się także siedzisko typu lounge, które pozwala na wygodną pozycję pół-leżącą i całkowite zanurzenie ciała. Potrójna izolacja termiczna pozwala na całoroczne używanie w ogrodzie bez ryzyka dużych wydatków na energię. W komplecie nowoczesna pokrywa termiczna na górę. Ta niedroga i wydajna wanna z hydromasażem została wyposażona w potężne dysze masujące oraz wodospad. Podświetlenie led jest zamontowane zarówno pod wodą, jak i na obudowie. To sprawia, że wieczorny efekt wanny jest niesamowity!

J-335 to wygodna wanna z hydromasażem posiadająca wygodne miejsca do hydromasażu w tym jedną leżankę. Świetna propozycja jeśli poszukujesz luksusowej wanny z hydromasażem w przystępnej cenie. Ten model może pomieścić do 5 osób, co czyni go idealnym miejscem do relaksu dla całej rodziny czy grupy przyjaciół.

Jacuzzi J-335 to prawdziwa oaza relaksu i komfortu. Zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach, jest to model, który przyniesie luksus i korzyści płynące z hydromasażu do każdego domu.

Ten model dostępny jest w salonie Jacuzzi Bydgoszcz. Zadzwoń do nas aby uzyskać więcej informacji.

Jacuzzi J335

Dane techniczne:

Wymiary: 213,5 x 213,5 x 92 cm
Liczba stanowisk 5
Leżanka tak - 1 miejsce
Całkowita liczba dysz 40
Pompa 1 1 prędkości | hydromasaż
Pompa 2 1 prędkość | hydromasaż
Pompa 3 cyrkulacja | filtracja
System dezynfekcji wody Clear Ray Active Oxygen (lampa uv + ozonator)
Pokrywa termiczna tak
System audio opcja dodatkowa
Aplikacja SmartTub (płatne dodatkowo)

Jacuzzi jest pionierem w dziedzinie hydromasażu i produkcji wysokiej jakości wanien z hydromasażem, mini basenów, saun i akcesoriów.

Seria:

  • J-300