Przykrycia basenowe

Przykrywanie basenu daje wymierne korzyści w postaci lepszego bilansu cieplnego wody w basenie, zmniejszonego parowania i tym samym zmniejszenie zapotrzebowania na osuszanie powietrza oraz oszczędności w zużyciu chemii basenowej.

Folia solaryczna – wygodne przykrycie do basenu

Najprostsze i zarazem najtańsze przykrycie basenowe w postaci specjalnej folii bąbelkowej to najczęściej stosowany rodzaj przykrycia na basenach zarówno ogrodowych jak i basenach krytych. Folia solarczyna składa się ze specjalnych bąbelków wypełnionych powietrzem. Dzięki temu utrzymuje się na wodzie. Jest na tyle gruba, że fizycznie wytrzyma ok. 5 sezonów kąpielowych na basenie ogrodowym. Po tym czasie folię należy wymienić na nową.

Folia solaryczna wybierana jest najczęściej w celu zwiększenia średniej temperatury wody w basenie. Słusznie! Przykrywanie basenu folią na noc oraz w pochmurne i wietrzne dni podniesie średnio temperaturę wody od 4 do 6 st. C !!! Dodatkowe korzyści to zmniejszenie zabrudzenia basenu oraz oszczędność w chemii basenowej. Folia solaryczna o specjalnej strukturze bąbelków powietrza ma grubość 400-500 mikronów.

W naszym sklepie w Bydgoszczy zamówisz wysokiej jakości przykrycie na basen. Warto dodać, że na rynku występują także folie o mniejszej grubości, ale ich trwałość jest niedostateczna.

Rolety basenowe – Bydgoszcz

Nasz serwis basenowy z Bydgoszczy specjalizuje się w montażu oraz konserwacji rolet basenowych renomowanych producentów. Oferujemy szeroki wybór modeli rolet do basenów prywatnych i hotelowych.

Montujemy rolety basenowe wewnętrzne i zewnętrzne – rolety nawodne i podwodne, z napędem elektrycznym lub ręcznym. Dobierzemy optymalne rozwiązanie do Państwa basenu. Rolety do basenu skutecznie zabezpieczą wodę przed zanieczyszczeniami i stratami ciepła, a także zwiększą bezpieczeństwo basenu.

Zapewniamy również profesjonalny serwis i konserwację zamontowanych przez nas rolet basenowych. Oferujemy przeglądy, czyszczenie, smarowanie, regulację, a także naprawę w przypadku uszkodzeń. Przedłuży to żywotność Państwa rolety.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie montażu oraz serwisu rolet basenowych na terenie Bydgoszczy i okolic!

Bezpieczne przykrycia basenowe na zimę

Przykrycia basenowe na zimę to niezawodne rozwiązanie, które chroni Twój basen przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i zanieczyszczeniami w okresie zimowym. Te specjalnie zaprojektowane pokrywy są łatwe w użyciu i skutecznie zapobiegają przedostawaniu się liści, gałęzi, owadów i innych zanieczyszczeń do basenu.

 Przykrycia basenowe na zimę pomagają utrzymać czystość wody, minimalizując konieczność czyszczenia i konserwacji basenu wiosną. Chronią one również przed przypadkowymi wypadkami, zapobiegając dostępowi do basenu przez osoby nieuprawnione, zwierzęta domowe lub dzieci.

Przykrycia basenowe na zimę są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, umożliwiając dopasowanie do indywidualnych potrzeb i rozmiarów basenu. Można je łatwo zamontować i zdemontować, co ułatwia ich użytkowanie i przechowywanie.

Kategoria:
Ogrzewanie basenu

Typy przykryć:

  • Roleta nawodna
  • Folia solarna
  • Przykrycie zimowe